Korekce + barvení obočí za skvělou cenu 350,- Kč!

Co je to olaplex?

O co přesně jde a proč byste ho měli chtít taky? 

 

Není žádným tajemstvím, že my pracujeme s nejmodernějšími a nejinovativnějšími produkty. Jedno z nich je právě OLAPLEX.

 

Systém Olaplex je skvělým řešením pro barvení a samotné ošetření vlasů. Originální receptura (bez silikonu a minerálních olejů) dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby. Použitím Olaplex výrazně snížíte poškození vlasů při každém barvení. Dále přípravky napomáhají prodloužit trvanlivost barvy a dodat vlasům potřebnou péči.

 

Olaplex se skládá ze 3 produktů a to 1. a 2. fáze – tu používáme my na salonu a 3. fáze, která je určená pro Vás, naše klientky na péči na doma. Olaplex se dá aplikovat samostatně jako kúra, bez nutnosti barvit nebo se přidává do barvy – regenerace anebo do odbarvovače/melíru, aby zamezil výraznému poškození vlasu.

Nejčastější dotazy:

 

1. Na jaké vlasy je Olaplex vhodný?

Olaplex je možné používat na všechny druhy vlasů.

 

2. Co určuje počet aplikací?

Počet aplikací závisí na poškození vlasů a počtu procedur behěm jedné návštěvy salónu.
Plánujete například zesvětlit vlasy. V tomto případě je použití Olaplexu nezbytné, protože zesvětlování je jedno z nejtěžších procedur a v tom je nutné vlasům pomoci.
Pak následuje tónování. Pokud jej naplníme redukčními složkami, je šance, že po barvení budou vaše vlasy ještě lepší nebo přinejmenším minimálně poškozeny.

 

3. Jak dlouho Olaplex vydrží?

Olaplex jako produkt jako takový ve vlase po aplikaci nezůstane, jen za sebou zanechá obnovenou strukturu vlasu, proto se nemůže z vlasů jakkoliv vymýt. Efekt zdravějších vlasů pocítíte do té doby, než vlasy zase postupem času žehlením, česáním, barvením atd. nepoškodíte.

 

4. Musím po aplikaci v salonu používat i Olaplex N°3 na domácí použití?

Samozřejmě, život nekončí návštěvou salonu a my i nadále myjeme, sušíme a tím i poškozujeme vlasy ...

Olaplex N°3 je určen pro klientky, které chtějí svým vlasům dopřát extra péči a chtějí, aby jejich vlasy vydržely zdravé co nejdéle.


5. Proč Olaxplex a ne jinou péči?

Olaplex má jedinečné složení, které na molekulární úrovni obnovuje zlomené vazby ve struktuře vlasů. Ostatní pracují na principu vyplnění mezer vytvořených ve vlasové struktuře nebo vytvoření dočasného pláště kolem vlasů, který pomáhá pouze vizuálně vyrovnat vlasy.